Firma STATECH s.r.o.

Jsme strategickým partnerem firmy Genie pro prodej pracovních plošin pro 18 zemí Evropy

Firma STATECH,  s. r. o., vznikla na konci roku 2005. Svou činnost jsme započali v roce 2006, kdy jsme se věnovali spíše pronájmu pracovních plošin. V prosinci téhož roku jsme začali prodávat a provádět servis pracovních plošin Genie a v průběhu dalšího roku jsme se stali zastoupením dalších výrobců pracovních plošin, italských automobilových nástaveb CTE a speciálních pásových a přívěsných plošin TEUPEN. Během krátké doby jsme si dokázali získat mnoho zákazníků v oblasti prodeje, pronájmu a servisu pracovních plošin.

Spojili jsme se s nejlepšími

V dubnu 2011 došlo k posílení našich pozic na českém trhu spojením se zahraničním partnerem, belgickou firmou TVH. Firma TVH patří k významným firmám ovlivňující prodej ND pro vysokozdvižné vozíky, pronájem pracovních plošin a  vysokozdvižných vozíků. V roce 2009 se nám podařilo dostavět novou centrálu pro pracovní plošiny v ČR, která je jedním z nejmodernějších servisních zařízení ve střední Evropě.

Můžete se na nás plně spolehnout

V současné chvíli zde naleznete školící středisko, prodejnu náhradních dílů, servisní zázemí pro plošiny, dispečink pracovních plošin pro celou ČR a veškeré technické zázemí nutné k prodeji a pronájmu pracovních plošin. Věříme, že u nás naleznete to, co jste jinde zatím marně hledali.
 

Jsme členem IPAF                             

Od února 2014 jsme se stali členem významného mezinárodního sdružení v oboru zdvihacích zařízení (International Powered Access Federation Limited), celosvětově známé jako IPAF. Sdružení IPAF podporuje bezpečné a účinné používání zdvihacích zařízení po celém světě v tom nejširším slova smyslu - prostřednictvím poskytování informací a technického poradenství, přes ovlivňování a interpretaci právních předpisů a norem. Sdružení bylo založeno v roce 1983. IPAF je neziskovou organizací členů, která zastupuje zájmy výrobců, distributorů, uživatelů, pronájemců a školících organizací v oboru pracovních plošin. IPAF hraje klíčovou roli při podpoře mnoha postupů bezpečnosti, na kterou je v souvislosti s unifikací legislativy EU kladen stále větší důraz. Vstup do IPAF pro nás nepochybně znamená další krok k plné profesionalizaci naší práce a sofistikovaného přístupu k našim zákazníkům.

Nabízíme značky

Pracovní plošiny