Servis pracovních plošin - plošiny servis

Servis pracovních plošin

Na našich servisních službách si zakládáme

Servis je vedle prodeje a pronájmu další klíčovou záležitostí našeho byznysu. Na servisní služby klademe mimořádný důraz. Jsme si vědomi, že právě servis vždy ukáže, do jaké míry je firma skutečně spolehlivá a profesionální. Provádíme servis pracovních plošin po celé České republice. Náš tým servisních mechaniků se může opřít o moderní servisní základnu v Dolních Beřkovicích u Mělníka. Byla vybudována na pozemku 23 tis.čtverečních metrů s nákladem 70 mil. Kč. Samotné servisní prostory mají velikost 1825 metrů čtverečních. Naleznete zde myčku strojů, 10 t mostový jeřáb, prodejnu náhradních dílů.

Dopřejte si servis ve všech směrech na úrovni

Tento servis se řadí k nejmodernějším v celé Evropě. Servis jsme schopni poskytovat v našich dalších provozovnách v Ostravě, v Brně a v Plzni. Naše servisní vozy jsou však dostatečně vybaveny, abychom byli schopni poskytovat servisní zásahy u zákazníků nebo na staveništi kdekoli po celé České Republice. Provádíme servis a prodej náhradních dílů pro stroje Genie,Teupen, JLG, Isoli, Haulotte, CTE a další výrobce. Zázemí nadnárodní společnosti nám umožňuje přístup k náhradním dílům a technické specifikaci dalších světových výrobců.

Provádíme:

  • Roční prohlídky strojů
  • Revizní zkoušky elektro
  • Revizní zkoušky zdvihacího zařízení
  • Školení obsluh pracovních plošin
  • Prodej náhradních dílů pro pracovní plošiny

Nabízíme servis po celé ČR. Vykonáváme ho jak ve vlastních prostorách, tak v prostorách zákazníků či na stavbách.

 

Poradenství v oblasti pracovních plošin

Rádi Vám poradíme při nákupu i pronájmu

Portfolio našich služeb zahrnuje samozřejmě také poradenství. Poradíme Vám při nákupu strojů i v případě, že si chcete pracovní plošinu a další stroje pouze zapůjčit. Naši obchodní zástupci ochotně a zdarma provedou zaměření místa nasazení plošiny a doporučí, zda je výhodnější stroj nakoupit či zapůjčit. Zároveň doporučí konkrétní stroj, s kterým je nutno požadovanou činnost vykonat.

Navštivte naše školící středisko

Ke školení obsluh pracovních obsluh máme k dispozici nové školící středisko v Dolních Beřkovicích. Zde jsme schopni najednou vyškolit až 40 lidí. Školení provádí dva zkušení revizní technici z řad našich pracovníků.Jsou připraveni provést zaškolení obsluhy pracovních plošin.Servisní mechanici poskytují proškolení základní údržby pro pracovní plošiny. Získejte užitečné informace od lidí, kteří mají dlouholetou praxi a mnoho zkušeností!

Nabízíme značky

Pracovní plošiny

Náhradní díly pro pracovní plošiny

Zajistíme Vám jakýkoli náhradní díl

Máte často potíže sehnat náhradní díly pro Vaše pracovní plošiny? Rádi Vás podobných starostí zbavíme. Nabízíme prodej náhradních dílů pro stroje světových značek Genie,Teupen, JLG, Isoli, Haulotte, Versalift , CTE  a dalších. Jako nadnárodní společnost máme snadný přistup k náhradním dílům a technické specifikaci všech známých značek.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Samotný prodej náhradních dílů probíhá přímo v naší moderní centrále v Dolních Beřkovicích. Vyzvednout si objednané náhradní díly však můžete také v našich pobočkách v Ostravě a Brně. Prostřednictvím nezávazné poptávky si můžete snadno předem ověřit, jestli je Vámi požadovaný náhradní díl na dané pobočce k dispozici. Nebo se informujte přímo u našeho zástupce na telefonu +420 725 911 152 Tomáš Martinec.